Dla kogo "Zestaw Edukacyjny Krzysztofa Cywińskiego" ?

Otóż pragniemy polecić ten zestaw edukacyjny wszystkim osobom, które mają jakiekolwiek problemy z nauką matematyki. Jak celnie ujął to autor w tytule: humanistom, dyslektykom i tak zwanym "przypadkom beznadziejnym". Wszystkim tym, którzy mają już dość dwóch słów: nie rozumiem.

Zestaw edukacyjny składa się z książki, dwóch filmów instruktażowych na płytach DVD i zestawu kart matematycznych. Całość pozwala na szybką i efektywną naukę matematyki opatentowaną przez Krzysztofa Cywińskiego.

Narzędzia, które przekazuje w państwa ręce pozwalają rozpocząć naukę matematyki dzieciom już w wieku czterech lat. Jak to możliwe? Na filmach instruktażowych krok po kroku pokazuję postępy w nauce dzieci. Najpierw uczą się liczenia, dodawania, odejmowania, a po kilku miesiącach są gotowe dodawać ułamki.

Skupienie uwagi, o które tak trudno wśród najmłodszych udaję się uzyskać dzięki mojej metodzie. Pozwala to na błyskawiczną naukę podstaw matematyki i gwarantuję intelektualny rozwój dziecka, które poprzez dobrą zabawę chłonie niezbędną wiedzą zanim jeszcze znajdzie się w szkole podstawowej.

Zestaw edukacyjny skierowany jest także do uczniów szkół podstawowych , gimnazjalnych i średnich. Fatalne wyniki egzaminów matematycznych na każdym szczeblu , w tym matur potwierdzają fakt o fundamentalnych brakach w wykształceniu matematycznym naszej młodzieży. W zestawie edukacyjnym pokazuję, że każdy "beznadziejny przypadek" można uratować. Matematyka nie musi być trudna.


Krzysztof Cywiński